Што вие девојки очекувате од машките навечер бе? Какви филмови си правите во главата???
Па дошла во 5 сабајле и стаила статус СЕЉАЦИ НАСЕКАДЕ! Море Сељанко една што уште не разликуваш Зимски од Летни Олимписки игри, ти ли бе ќе судиш кој е сељак, а кој не???

Па нормален дечко, воспитан, елоквентен, завршен факултет, амбициозен, вреден, вработен со јасна визија во животот искочил навечер со другарите да се опушти малку и те здогледал тебе! Да СЕЉАНКО, тебе! Си му се причинала слатка, убава и со добри манири (дека во диско нишо друго не моеш да забалежиш, освен тоа каков газ имаш).Собира момчево храброст, како да ти пријде, а да не биде еден од тие тешки сељандури кој претходно дошле и те влечеле за рака и ти пуштале ниски фори….собра храброст, дојде, се приближи и најкултурно кажа:
Добро вечер, ја сум тој и тој, би сакал да се упознаеме и доколку постои можност вечерва да се дружиме и забавуваме?“

Оваа што навидум изглеаше како добра дама, повлечена девојка, ко да добила ЏЕК ПОТ! Девојкава влага у улога на Др. Џекил и г-дин Хајд! Цела еб*на негативна енергија ја истура врз момчево, ко небаре да е Ферди ромчето од улица што дува лепак! Го прави со коментари подолу од гомно (нали дека ситуацијата и наложува така да биде) и ГОРДО ко да ја добила битката на Ватерло! Ма кое Ватерло ја тебе ти го спомнувам тебе, ооо богиња на простотијата и глупоста! Нормално, сега егото и е наполнето ко 100% батерија на Iphonе X и за неа вечерта е исполнета. Ќе се кикоти и ќе биде гневна на цел машки род што не знае како да и ПРИЈДЕ!

loading...

АЛООО, гостувањето во квизот СРЕЌНИ ЛУЃЕ и лајкот од Мелита шо си го добила на профајл пикчр ти се најголемо остварување у животот шо си ги добила бе!

Е  сеа момаков, признавам, видно натажен, напушта терен…и се прашува шо згрешив? Шо лошо напраив во целата ситуација? Зарем ја навредив? Или уопште ја навредив шо сум жив? Епа решив да ве прашам…ВАС, Скопјанки, Битолчанки, Охриѓанки, Кумановке, Македонски Брод…КАКО САКАТЕ МОМЦИТЕ ДА ВИ ПРИЈДАТ? ШТО сакате да слушнете? Што СЕ треба ние да направиме за да добиеме шанса за почетен муабет во ДИСКО?

Значи ова не се однесува на дрољ*тини, мачиња спонзор*ши и таква остала бижутерија…се однесува на ВАС, на градските девојки, дека многу често ВИЕ вака знаете да се испонашате? Дали увек ве ѓаѓаме у ПМС или пак сварно сме тапаци ние ко род? Како да се упознае девојка во Диско на културен начин, а притоа да не е другарка на никого?

Ако ми одговорите на ова прашање, ќе помогнете во севкупната ситуација на машката популација која значително време поминува во тоалетот со мобилниот, обидувајќи се да ги извади сите сперматозоиди кои удараат у глава! Помогнете, ситуацијата е алармантна!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here