Летото е време за лесни и не многу калорични оброци со кои ќе се чувствувате сити, но не прејадени. Ако вашата цел е плус и да намалите некој килограм, овие рецепти за вечера се идеални за вас.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here