Како си помина Никос Коѕијас на неговата последна посета на Македонија, ексклузивно откриваат „Фчерашни новости“. Во вчерашната епизода на пародичните вести публиката последна дозна и:

loading...

–  Ексклузивно: Што му пиша Владимир Путин на Јанко Бачев!

–  Како ќе изгледа Македонија во 2050 година?

–  За што служи новата владина алатка?

–  Што мислат граѓаните за потрошувачката кошничка?

Следете ја екипата на „Фчерашни новости“ на „Инстаграм“ ина „Фесјбук“ и освојте некој од нивните уникатни подароци. Во недела, пак, нѐ чека нова епизода и нови 30 квалитетно потрошени минути смеење.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here