Нема крај на кошкањата на тема „Пеналите за и против Реал“. Последната епизода беше крајно сомнителна и несанкционирана од страна на арбитрите, а ја споделуваат навивачи на Јувентус. Уште во првата минута Карвахал и Варан го турнаа со раце Левандовски во шеснаесетник.

Real Madrid v Bayern…..no penalty……but if it was Benatia…..well

Real Madrid v Bayern…..no penalty……but if it was Benatia…..well

Posted by Juvefc.com – Juventus on Wednesday, April 25, 2018

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here