Sunday, September 2, 2018

FIFA 18: Светското првенство во Русија доаѓа бесплатно

Сите кои ја имаат FIFA 18, бесплатно ќе ја добијат екстензијата Russia 2018. Играчите на FIFA 18 ќе ја добијат бесплатно World Cup Russia играта која ќе биде достапна од 29-ти мај....

Следете не

9,420FansLike
500FollowersFollow
0FollowersFollow
- Advertisement -

Прочитај повеќе

Заев: Постигнавме договор – Република Северна Македонија, со македонски јазик и...

Република Северна Македонија за севкупна употреба, што ќе се прецизира со амандман во Уставот е договорот што го постигнаа Македонија и Грција во процесот...