Sunday, September 2, 2018
Home Родители и Деца

Родители и Деца

Што викаше Димитрија во „Диво месо“

А ти ако сакаш да разградуваш, марш надвор и не враќај се! Изрод еден! Да знаев какви ќе излезете, ќе ве издркав во кенеф! Ебави младоста. Сè ќе запустите. Не признавате ни ѓавол...

Сите сакаат да ѕирнат во автомобилот на Путин на саемот во Москва (Видео)

И покрај бројните светски премиери и новитети, најголем интерес на саемот за автомобили во Москва предизвикува автомобилот на претседателот Путин – Аурус. Овој седан кој произлегува од...

Мајка со хумористични и искрени пораки на табла ја опишува бременоста во последниот триместар

Виц - Мамо, што е љубовница? - Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет. - А љубовник? - Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти. window.fbAsyncInit=function(){ FB.init({appId:'115414118478765',status:true,cookie:true,xfbml:true,channelUrl:'http://www.femina.mk/channel.html'}); };(function(d){var js,...

УС Опен: Раониќ го елиминира Вавринка

Во најинтересниот меч од 3. Рунда на ОП на САД  канадскиот тенисер Раониќ без многу мака, во три сета го среди еден од најголемите фаворити за највисок пласман Стан Вавринка...

Заев од Валандово: Нема дилеми, на референдумот граѓаните ќе изберат европска Македонија за инднината...

Да нема дилеми, на 30-ти септември народот ќе излезе во огромно мнозинство За европска Македонија, оцени премиериот и претседател на СДСМ, Зоран Заев на денешната трибина во Валандово, на Коалицијата...

Два нови гола на Бензема и победа за Реал од 4-1 (ВИДЕО)

Ново сигурно издание на Реал Мадрид под водство на Хулен Лопетеги. „Кралевите“ имаа 77% посед на топка, победија со 4-1 а Карим Бензема беше расположен и...

Новиот Rolls-Royce Phantom гарантира апсолутна приватност

Новата, продолжена верзија на луксузната лимузина Rolss Royce Phantom ќе биде понудена со новата Privacy Suite варијанта, со која се одделува задниот дел од автомобилот од предните седишта. Rolls-Royce оваа недела...

Проблемот со населувањето на Марс – рак

Сржта на проблемот се космичките зраци, односно атомски и субатомски честички со енергетски полнеж кои потекнуваат од експлозии на ѕвезди, црни дупки и слични вселенски тела. Овие зраци се штетни...

Следете не

9,420FansLike
500FollowersFollow
0FollowersFollow
- Advertisement -

Прочитај п

Sponsored Content

овеќе

Снег падна во Словенија и Италија ВИДЕО

Во италијанскиот скијачки центар Алта Бадиа наврнаа околу 30 сантиметри свеж, влажен снег. Овој зимски центар се наоѓа во Доломитес, а надморската височина се...