Friday, April 6, 2018
Home Tags 10.000 војници ќе бидат распоредени во Скопје

Tag: 10.000 војници ќе бидат распоредени во Скопје

- Advertisement -
loading...

Прочитај п

Sponsored Content

овеќе

Заев за „Фајненшл тајмс“: Македонија и Грција се блиску до решение...

Македонскиот премиер Зоран Заев во интервју за „Фајненшл тајмс“ оценува дека Македонија и Грција се приближуваат кон решение на долгогодишниот спор за името. Заев се...